cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Lubrikantas Him

Gelis su vėsinančiu efektu JAM suteikia nepamirštamą malonumą Jūsų vyrui.

Suaktyvina nervinių galūnių veiklą erogeninėse zonose, suteikia įvairovės ir sustiprina partnerių pojūčius, Jei kyla diskomfortas dėl sausumo, pašalina jį, ir prailgina laiką, kad galėtumėte mėgautis vienas kitu, sustiprina susijaudinimą ir prisilietimų sukeliamus pojūčius.

Pritaikytas prie natūralaus intymių vietų pH. Sudėtyje yra natūralių ingredientų, kurie drėkina ir apsaugo nuo dirginimo. Lengvai nuplaunamas vandeniu, Be parabenų, aliejų ir silikonų.

Naudojimas: Lytinių santykių metu, prieš įsiskverbimą užtepkite šiek tiek gelio. Jis tarnauja kaip lubrikantas ir pagerina seksualinį malonumą esant makšties sausumui ir intymiam diskomfortui. Tai nėra kontracepcija. Gelis gali sulėtinti spermos judėjimą, todėl jei bandote pastoti, prieš naudojimą pasitarkite su gydytoju.


Pakuotė: 50 ml

Laikymas: Laikykite vėsioje ir sausoje vietoje, atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių.

Sudėtis: Water, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Flavor, Biosaccharide Gum-1, Sodium Saccharine, Sodium Benzoate, Clycolic Acid  pH=5.0.

Dėmesio: Nenaudoti, jei esate jautrus bet kuriai sudedamajai daliai. Venkite patekimo į akis. Dirginimo atveju nustokite vartoti ir nuplaukite odą. Jei dirginimas tęsiasi, kreipkitės į gydytoją. Nenuryti. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Kilmės šalis: Izraelis

Gamintojas: Liberalex

35.00€