cart

back Tęsti apsipirkimą
Krepšelis tuščias!

Intymus dezodorantas Neroli Veil

Subtilus moteriškas dezodorantas, intymioms vietoms, suteikiantis gaivinantį efektą.

Suteikia pasitikėjimo savimi visai dienai. Miško, gėlių ir vaisių aromatas su bergamotės, juodųjų serbentų rožių, kvapiųjų kanangų, jazminų ir santalmedžio natomis neutralizuoja nemalonius kvapus ir sukuria puikią nuotaiką.

Praturtintas nerolio aliejumi. Sudėtyje esantys minkštinantys komponentai apsaugo nuo dirginimo. Nepalieka dėmių. Tinka naudoti kiekvieną dieną. Sudėtyje nėra triklozano ir parabenų. 

Naudojimas: Prieš naudojimą suplakti. Purškiama maždaug 15 cm atstumu. Skirtas tik išoriniam naudojimui.


Pakuotė: 150 ml

Sudėtis: Butane, Propane, Isobutane, Isopropyl Myristate , Fragrance, Zinc Ricinoleate & Tetrahydroxypropyl Ethylendiamine & Lauretg-3 & Propylene Glycol, Triethyl Citrate, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Bisabolol, Citrus Aurantium Amara Flower Oil (Neroli Oil), Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Alfa-Isomethyl Lonone, Butylphenyl Methylpropional.

Dėmesio: Labai degus aerozolis. Slėginis indas, kuris gali sprogti kaitinant. Saugoti nuo vaikų. Saugokite nuo saulės spindulių ir nelaikykite aukštesnėje nei 50 ° C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos, liepsnos ar įkaitintų paviršių. Nerūkyti. Nepradurkite ir nedeginkite skardinės, taip pat ir po naudojimo. Nenaudoti ant sudirgusios ar pažeistos odos.. Jei atsiranda sudirginimas, nustokite vartoti. Nenaudoti, jei esate jautrus bet kuriai sudedamajai daliai. Venkite bet kokio kontakto su akimis. Patekus į akis, nedelsdami nuplaukite vandeniu. Tik išoriniam naudojimui - praryti negalima. Naudokite šį gaminį tik tam tikslui, kuriam jis buvo skirtas, ir laikydamiesi naudojimo instrukcijų.

Kilmės šalis: Izraelis

Gamintojas: Liberalex

28.00€